Restauracja Dąbrowa Górnicza

Pizzeria Raj to jedna z najpopularniejszych restauracji w Dąbrowie Górniczej, jak i całym Zagłębiu. Odwiedzają nas nie tylko lokalni goście, ale także z miast sąsiednich: Będzin, Sosnowiec, Czeladź. To sprawia, że czujemy się docenieni za nasze dobre smaki i obsługę na najwyższym poziomie. Nasza restauracja włoska w swoim menu posiada dużą ofertę włoskich dań, która zadowoli każdy gust. Od dań łagodnych i wegetariańskich, po te najbardziej mięsne czy ostre dla największych fanów dobrego jedzenia.

Dąbrowa Górnicza restauracje

Kiedy zadasz sobie pytanie: gdzie jest najlepsza pizza w Dąbrowie Górniczej, odpowiadamy: w Pizzerii Raj! Ta wieloletnia pizzeria ma już tak dobrze wyrobioną opinię, że możesz nam zaufać. Wiemy, jak przyrządzić dobrą pizzę i jak zadbać o odpowiednią atmosferę w restauracji. Nasi kucharze są wyspecjalizowani konkretnie w tym gatunku jedzenia, więc masz pewność, że to co jesz, jest odpowiedniej jakości, a smak Cię zadowoli i będziesz chciał nas odwiedzać częściej.

Nie możesz przyjść do restauracji? Zamów na dowóz!

Czasami może zdarzyć się tak, że chcesz odwiedzić naszą restaurację w Dąbrowie Górniczej, ale nie masz możliwości albo czasu. Wtedy - dzięki naszej stronie, możesz zamówić jedzenie z dowozem do Twojego domu. Dowozimy pizzę na takie rejony Dąbrowy Górniczej jak: Mydlice Reden, Gołonóg, Łęknice, Sulno, Czernica, Jamki, Laski, Tworzeń. Koszt dostawy jedzenia to ZERO złotych.
Kliknij TUTAJ i zamów pizzę